Historie UFL

Západočeská univerzita v Plzni
Logo UFL


Ročník Vítěz play-off Vítěz základní části
2020/2021 xx xx
2019/2020 x Tvoje máma
2018/2019 Tvoje máma VALDA GANG
2017/2018 Tvoje máma Tvoje máma
2016/2017 5+0 Drink team
2015/2016 5+0 5+0
2014/2015 5+0 5+0
2013/2014 Game Over Forsee Jin
2012/2013 x Forsee Jin
2011/2012 Forsee Jin Forsee Jin
2010/2011 x IBK Plzeň city
x - play-off se daný ročník nehrálo
xx - kvůli nepříznivé epidemiologické situaci onemocnění covid-19 a na to navazujících přijatých krizových opatření byl celý ročník UFL zrušen

Vítěz základní části: Tvoje máma

Tabulka po základní části

# Tým Z V P R Skóre Body
1 Tvoje máma 18 15 1 2 154:53 47
2 drink team 18 14 1 3 120:52 45
3 Forsee 18 9 7 2 68:69 29
4 Southern Boys 18 7 9 2 76:92 23
5 5+0 18 6 8 4 73:86 22
6 AC Milan 18 4 12 2 57:98 14
7 Predators 18 0 17 1 24:122 1
  • Systém soutěžního ročníku
  • - každý s každým 3x
Play-off se tento ročník nehrálo z důvod koronavirové krize.

Vítěz play-off: Tvoje máma
Vítěz základní části: VALDA GANG
  • Systém soutěžního ročníku
  • - každý s každým 2x, prvních 8 týmů postupuje do play-off
  • - vítěz základní části má právo reprezentovat ZČU na Finále UFL

Vítěz play-off: Tvoje máma
Vítěz základní části: Tvoje máma

Tabulka po základní části

# Tým Z V P R Skóre Body
1 Tvoje máma 16 14 1 1 152:59 43
2 drink team 16 12 3 1 116:68 37
3 5+0 16 9 6 1 105:69 28
4 Forsee 16 9 6 1 96:82 28
5 FbC Bory 16 9 7 0 79:71 27
6 IBK Plzeň city 16 7 9 0 61:77 21
7 Southern Boys 16 5 11 0 58:102 15
8 FBC BETON 16 3 13 0 54:141 9
9 Rumíci 16 2 14 0 41:93 6

Čtvrtfinále

Tvoje máma 2:0 (6:5, 9:2) FBC BETON
Forsee 2:1 (6:5 SN, 1:2, 2:1 SN) FbC Bory
drink team 2:0 (4:0, 7:3) Southern Boys
5+0 2:1 (1:2, 7:0, 1:0 SN) IBK Plzeň City

Semifinále

Tvoje máma 2:0 (6:1, 6:2) Forsee
drink team 1:2 (4:2, 4:9, 3:6) 5+0

Finále

Tvoje máma 6:5 5+0

Pavouk play-off


Play-off 2017/2018
Tým Tvoje máma ovládl základní část i Worm´s Cup.
  • Systém soutěžního ročníku
  • - každý s každým 2x, prvních 8 týmů postupuje do play-off
  • - vítěz základní části má právo reprezentovat ZČU na Finále UFL

Vítěz play-off: 5+0
Vítěz základní části: Drink team

Tabulka po základní části

# Tým Z V P R Skóre Body
1 Drink team 18 15 0 3 138:62 48
2 Tvoje máma 18 14 2 2 134:52 44
3 Game Over 18 13 4 1 108:50 40
4 5+0 18 11 5 2 147:79 35
5 Forsee 18 9 8 1 83:71 28
6 FbC Bory 18 8 10 0 79:93 24
7 Southern Boys 18 7 11 0 63:101 21
8 Bukanýři 18 6 12 0 81:86 18
9 FPR Lawlitky 18 1 16 1 21:91 4
10 Red Strikers 18 1 17 0 17:186 3

Čtvrtfinále

Drink team 2:1 (2:3, 6:5 (N), 8:6) Bukanýři
Tvoje máma 2:0 (9:0, 7:2) Southern Boys
Game Over 2:0 (5:4 (N), 4:1) FbC Bory
5+0 2:0 (10:2, 8:4) Forsee

Semifinále

Drink team 1:2 (3:2, 3:4 (N), 2:3) 5+0
Tvoje máma 1:2 (7:3, 1:2 (N), 2:3) Game Over

Finále

Game Over 3:5 5+0

Pavouk play-off


Play-off 2016/2017
Tým 5+0 získal Worm´s Cup potřetí za sebou.
  • Systém soutěžního ročníku
  • - každý s každým 2x, prvních 8 týmů postupuje do play-off
  • - vítěz základní části má právo reprezentovat ZČU na Finále UFL

Vítěz play-off: 5+0
Vítěz superfinále divizí: 5+0

Divize A

# Tým Z V P R Skóre Body
1 5+0 16 15 1 0 102:40 45
2 Drink Team 16 12 3 1 95:36 37
3 FbC Bory 16 11 5 0 97:54 33
4 Drunk Team 16 5 10 1 62:73 16
5 FPR Lolitky 16 5 10 1 51:81 16
6 Southern Boys 16 3 12 1 37:93 10

Divize B

# Týmm Z V P R Skóre Body
1 Forsee Jin 16 13 2 1 71:42 40
2 Tvoje Máma 16 10 5 1 104:36 31
3 Game Over 16 7 9 0 58:54 21
4 Bukanýři 16 6 10 0 40:53 18
5 Forsee Jang 16 6 10 0 39:69 18
6 Red Strikers 16 0 16 0 22:147 0

Superfinále vítězů divizí

5+0 4:3 Forsee Jin

Čtvrtfinále

5+0 2:0 (8:2, 3:0) Forsee Jang
FbC Bory 0:2 (3:6, 2:5) Tvoje Máma
Drink Team 0:2 (2:3, 2:6) Game Over
Drunk Team 0:2 (2:6, 1:4) Forsee Jin

Semifinále

5+0 2:0 (6:5 (N), 5:2) Tvoje Máma
Game Over 2:0 (2:1 (N), 3:2 (N)) Forsee Jin

Finále

5+0 6:5 Game Over

Pavouk play-off


Play-off 2015/2016
Tým 5+0 se stal historicky čtvrtým vítězem poháru Worm´s cup
  • Systém soutěžního ročníku
  • - rozdělení týmů do dvou divizí podle umístění v předešlém ročníku
  • - ve vlastní divizi každý s každým 2x, se soupeři z druhé divize 1x
  • - první 4 týmy z každé divize postupují do play-off
  • - vítěz superfinále divizí má právo reprezentovat ZČU na Finále UFL

Vítěz play-off: 5+0
Vítěz základní části: 5+0

Tabulka po základní části

# Tým Z V P R Skóre Body
1 5+0 18 14 3 1 106:45 43
2 Game Over 18 14 4 0 92:67 42
3 Drink Team 18 11 5 2 113:91 35
4 Forsee Jin 18 10 4 4 66:45 34
5 FbC Bory 18 10 6 2 102:60 32
6 Tvoje Máma 18 10 6 2 102:54 32
7 Drunk Team 18 5 11 2 80:92 17
8 Forsee Jang 18 4 12 2 45:98 14
9 Southern Boys 18 3 14 1 47:125 10
10 FC Dřevorubci 18 1 17 0 25:101 3

Čtvrtfinále

5+0 2:0 (4:0, 6:1) Forsee Jang
Forsee Jin 1:2 (3:4 (N), 2:1, 1:4) FbC Bory
Game Over 2:0 (8:5, 8:6) Drunk Team
Drink Team 0:2 (4:8, 3:12) Tvoje Máma

Semifinále

5+0 2:1 (3:4, 5:4(N), 4:2) FbC Bory
Game Over 0:2 (1:2, 1:4) Tvoje Máma

Finále

5+0 1:0 Tvoje Máma

Pavouk play-off


Play-off 2014/2015
Tým 5+0 se stal historicky třetím vítězem poháru Worm´s cup
  • Systém soutěžního ročníku
  • - každý s každým 2x, prvních 8 týmů postupuje do play-off
  • - vítěz základní části má právo reprezentovat ZČU na Finále UFL

Vítěz play-off: Game Over
Vítěz základní části: Forsee Jin

Tabulka po základní části

# Tým Z V P R Skóre Body
1 Forsee Jin 14 12 2 0 77:19 36
2 Game Over 14 11 2 1 63:22 34
3 WPS Bory 14 8 4 2 53:46 26
4 Hyperkrysy 14 8 6 0 46:44 24
5 5+0 14 7 5 2 40:34 23
6 Forsee Jang 14 4 10 0 31:72 12
7 Drink Team 14 3 10 1 45:72 10
8 Pink Fluffy Bunnies 14 0 14 0 17:72 0

Čtvrtfinále

Forsee Jin 2:1 (5:2, 4:5 (N), 6:2) Pink Fluffy Bunnies
Hyperkrysy 0:2 (4:7, 1:6) 5+0
WPS Bory 2:1 (4:1, 4:6, 4:3) Forsee Jang
Game Over 2:1 (6:2, 3:4, 5:3) Drink Team

Semifinále

Forsee Jin 2:0 (4:1, 5:1) 5+0
Game Over 2:0 (9:1, 3:2) WPS Bory

Finále

Forsee Jin 1:5 Game Over

Pavouk play-off


Play-off 2013/2014
Tým Game Over se stal historicky druhým vítězem poháru Worm´s cup
  • Systém soutěžního ročníku
  • - každý s každým 2x, všech 8 týmů postupuje do play-off

Vítěz základní části: For See Jin

Tabulka po základní části

# Tým Z V P R Skóre Body
1 For See Jin 18 13 3 2 76:39 41
2 FPR Deli 18 11 6 1 89:54 34
3 WPS Bory 18 9 6 3 94:58 30
4 5+0 18 9 6 3 75:61 30
5 Drink Team 18 8 9 1 71:82 22
6 Hyperkrysy 18 5 9 4 43:54 19
7 For See Jang 18 1 17 0 26:113 3
Vítěz základní části je vítězem UFL
  • Systém soutěžního ročníku
  • - každý s každým 3x, play-off se nehraje
  • - vítěz má právo reprezentovat ZČU na Finále UFL

Vítěz play-off: Forsee Jin
Vítěz základní části: Forsee Jin

Tabulka po základní části

# Tým Z V P R Skóre Body
1 Forsee Jin 12 8 2 2 54:34 26
2 Drink team 12 7 1 4 47:44 22
3 FPR Deli 12 7 0 5 53:34 21
4 Hyper Krysy 12 3 3 6 37:49 12
5 Forsee Jang 12 1 2 9 36:66 5

Semifinále

Forsee Jin 2:1 (3:2, 2:3, 8:2) Hyper Krysy
Drink team 2:0 (7:3, 7:5) FPR Deli

Finále

Forsee Jin 5:3 Drink team

Pavouk play-off


Play-off 2011/2012
Tým Forsee Jin se stal historicky prvním vítězem poháru Worm´s cup
  • Systém soutěžního ročníku
  • - každý s každým 3x, první 4 týmy postupují do play-off
  • - vítěz základní části má právo reprezentovat ZČU na Finále UFL

Vítěz základní části: IBK Plzeň city

Tabulka po základní části

# Tým Z V P R Skóre Body
1 IBK Plzeň city 12 11 1 0 104:24 34
2 ForSee JIN 12 6 2 4 44:45 20
3 Drink Team 12 5 3 4 68:41 18
4 Amatéři 12 3 2 7 39:67 11
5 ForSee JANG 12 1 0 11 20:98 3
Vítěz základní části je vítězem UFL
  • Systém soutěžního ročníku
  • - každý s každým 3x, play-off se nehraje
  • - vítěz má právo reprezentovat ZČU na Finále UFL
Nahoru